Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Stnrd brutoloon valt in de 42% schijf. Door werk in buitenland is brutoloon bijna het dubbele. Krijg ik straks een enorme belastingaanslag?

Normaal zit ik in 42%, maar door al die extra's kom ik nu bruto op het dubbele uit. Ik vraag me af of de werkgever daarmee rekening houdt bij het inhouden van de loonheffingen, en ik niet straks een berg terug moet betalen.

Toegevoegd na 1 dag:
Vanwege 1 van de antwoorden nog wat extra informatie:
dank voor de uitleg! Wat meer details dan:

basis bruto salaris is 53000
door werk in het buitenland loopt het brutosalaris op tot 82000*
ingehouden loonheffingen: 33000*
* (de laatste 3 maanden van 2014 zijn op basis van extrapolatie van gegevens op loonstroken)
Salaris wordt volledig door nederlands bedrijf uitbetaald, ondanks het feit dat ik meer dan 183 dagen in het buitenland werk.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Wat is het verschil tussen de loonheffingskorting en de studenten- en scholierenregeling?

Ik moet mijn gegevens invullen voor een uitzendbureau en ze stellen de vraag of ik loonheffingskorting wil toepassen, ja of nee, en of ik de studenten- en scholierenregeling wil toepassen, ja of nee.
Ik vraag me af wat het verschil is en wat voor mij het voordeligst zou zijn.
Ik volg een voltijds opleiding en wil ongeveer 2 dagen per week werken.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
22.2K
1 antwoord of reactie op deze vraag
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing