Als ik bij de AH ga werken verdien ik 6,08 euro bruto. Hoeveel is dit netto?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Ik heb nu een baan waarbij ik gebruik maar van heffingskorting. Nu ben ik per volgende week aangenomen bij een ander bedrijf, maar werk ik de komende maand nog even voor beide werkgevers.
Ik wil wel de heffingskorting over laten zetten naar mijn nieuwe baan, omdat ik daar meer verdien. Mijn oude werkgever zei dat de heffingskorting dan automatisch bij mijn oude baan vervalt, is dat waar?
Toegevoegd na 35 seconden:
Of moet ik er zelf achteraan om alles over te zetten?
Ik heb net een advertentiepositie op mijn website verkocht. Hoe werkt dat met BTW? Moet ik nu aangifte doen?
De transactie gaat over een laag bedrag en ik verwacht niet dat het regelmatig gaat voorkomen.
bijv. voor een studiepotje.
Beste Lezer,
Mijn partner heeft een brief van de belastingdienst gekregen waarin staat dat hij waarschijnlijk recht heeft op een bepaald bedrag omdat hij teveel belasting zou hebben betaald in 2009.
Nu is dat allemaal leuk en aardig maar omdat ik de belastingdienst niet zo vetrouw de volgende vraag:
Is het mogelijk dat mijn partner recht heeft op dit bedrag ondanks dat ik de algemene heffingskorting ( ivm minst verdienende partner) aan heb gevraagd en uitbetaald heb gekregen over dat jaar?
Vriendelijk bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing