Wanneer stelt de bank vragen?
Stel je krijgt in 1 maand in totaal 2000 euro gestort op je bankrekening. Moet je er dan op rekenen dat de bank vragen gaat stellen? Of de belasting?
Toegevoegd na 15 seconden:
Gestort van derden*
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Stel je krijgt in 1 maand in totaal 2000 euro gestort op je bankrekening. Moet je er dan op rekenen dat de bank vragen gaat stellen? Of de belasting?
Toegevoegd na 15 seconden:
Gestort van derden*
ik maak portretten voor mensen en die stuur ik dan online naar hun email voor geld. ik ben een eenmans bedrijfje.
alvast bedankt
Toegevoegd na 24 minuten:
lees eerst de reacties pls.
Toegevoegd na 2 dagen:
Oke ik wil iedereen erg bedanken voor jullie hulp en goede adviezen. Heel erg bedankt.
Eigenlijk wil ik iedereen de beste vraag geven maar dat is volgens mij niet mogelijk. Allemaal heel erg bedankt.
Toegevoegd na 2 dagen:
beste antwoord bedoelde ik natuurlijk
Hoe voorkom je dat je van beide landen een aanslag krijgt?
Toegevoegd na 5 uur:
Ter aanvulling: ik bedoel een appartement als 2de huis dus je blijft gewoon hier wonen maar gaat daar op vakantie naar je eigen stek.
Familie van me moet een aardig bedrag terug betalen.
Nu willen ze een betalingsregeling treffen.
Nou heb ik gehoord ,,dat je dat via een aangetekend schrijven moet doen.
Iemand ervaring hiermee.?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing