Is het slim om het haar te verfen als je eerder op de dag droogshampoo hebt gebruikt?
Ik vroeg mij namelijk af of het de kleur beïnvloedt?
Toegevoegd na 1 minuut:
Verven*
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Ik vroeg mij namelijk af of het de kleur beïnvloedt?
Toegevoegd na 1 minuut:
Verven*
Ik heb al een tijdje witte vlekjes op mijn armen. Zie: http://www.huidziekten.nl/zakboek/dermatosen/btxt/Bier-spots.htm
Ik vind het erg vervelend, kan geen shirtjes meer aan! Ook ben ik naar de huisarts geweest en die heeft mij een soort schimmel zeep voorgeschreven. Echter ben ik erachter gekomen dat het niets te maken heeft met schimmel maar een slechte doorbloeding.
Mijn vraag is of er mensen zijn die hier ook last van hebben/ weten of het te genezen is. Graag hoor ik het van jullie!
Ik heb gezien dat mijn kapper de OSiS Flexwax gebruikt en op een miraculeuze wijze blijft mijn haar dan voor de rest van de week goed zitten. Ik weet dat je de wax daar kan kopen maar daar is ie ziezo duurder dan waar dan ook. Ik weet ook dat je hem online kan bestellen maar ik ben eigenlijk opzoek naar een winkel in België waar ze haarproducten verkopen en liefst ook deze wax (Schwarzkopf Professional OSiS+ Flexwax) tegen een ietwat goedkopere prijs.
P.S.: In bijlage vind je een foto van de wax.
Toegevoegd na 35 minuten:
Exact het zelfde luchtje
Geen namaak
Ik douche gewoon 1x per dag, maar er zitten witte puntjes in mijn haar, en als ik er doorheen wrijf dan zie ik ze allemaal zweven.
Ik gebruik gel en een beetje wax (om het stijler te maken)... Zou het hier aan liggen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing