Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.

Subcategorieën:

Nieuwste vragen

Zijn bierspots (witte vlekjes op de huid) wel te genezen?

Ik heb al een tijdje witte vlekjes op mijn armen. Zie: http://www.huidziekten.nl/zakboek/dermatosen/btxt/Bier-spots.htm


Ik vind het erg vervelend, kan geen shirtjes meer aan! Ook ben ik naar de huisarts geweest en die heeft mij een soort schimmel zeep voorgeschreven. Echter ben ik erachter gekomen dat het niets te maken heeft met schimmel maar een slechte doorbloeding.
Mijn vraag is of er mensen zijn die hier ook last van hebben/ weten of het te genezen is. Graag hoor ik het van jullie!

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Waar kun je de Schwarzkopf Professional OSiS+ Flexwax kopen?

Ik heb gezien dat mijn kapper de OSiS Flexwax gebruikt en op een miraculeuze wijze blijft mijn haar dan voor de rest van de week goed zitten. Ik weet dat je de wax daar kan kopen maar daar is ie ziezo duurder dan waar dan ook. Ik weet ook dat je hem online kan bestellen maar ik ben eigenlijk opzoek naar een winkel in België waar ze haarproducten verkopen en liefst ook deze wax (Schwarzkopf Professional OSiS+ Flexwax) tegen een ietwat goedkopere prijs.

P.S.: In bijlage vind je een foto van de wax.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Hoeveel tijd zouden jullie plannen tussen een schoonheidsbehandeling en microdermabrasie?

Ik heb nu eerst een behandeling bij de schoonheidsspecialiste, en ongeveer anderhalve week later een afspraak voor de microdermabrasie. Is dat voldoende om de huid te laten genezen van de 1e behandeling? Ik heb wel een goede huid, af en toe wat mee eters, en vooral op mijn neus veel mee eters (zoals de meeste mensen)

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing