Waarom worden de hoofdharen dun bij sommige oudere vrouwen en bij sommige niet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb mijn neuspiercing nu 2 weken maar ik heb hem er perongeluk uit gehaald en nu gaat hij er niet meer in, aan de binnenkant is hij helemaal dik geworden en weet nu niet wat ik moet doen. Ik ben heel erg in paniek omdat ik bang ben dat hij dicht zal groeien. Ik keek een beetje naar de binnenkant en het lijkt net alsof ik er helemaal naast zit. Iemand vertelde mij om er iets heets op te zetten maar ik weet niet of dat een goed idee is omdat ik hem net heb, weet iemand misschien wat ik kan doen?
Ik weet dat ik eigenlijk blij met mezelf moet zijn hoe ik ben etc. dus ik weet dat er zulke reacties komen, maar daar ben ik neit naar opzoek. Ik heb hele mannelijke handen enn brede nagelbedden, veel kringen en heel erg veel rimpels. Ik heb mijn nagels al (aan een kant) lang laten groeien, maar pok dat ziet er neit zo vrouwelijk uit, omdat de nagels gewoon plat breed zijn. Bestaan hier behandelingen voor of ingrepen? Of een ander iets dat ik kan proberen?
ik heb al gekeken op youtube er is 1 maar ik heb niet heel veel elastiekjes ervoor en dat heb je nodig het is geloof ik van theultimatehairgeek en t werk wel denk ik.
en ik heb nog een vraag ik heb al op youtube gekenen maar dat is voor lichtbruin naar blond haar en dat is om mijn haar tijdelijk lokken te geven ik heb namelijk bijna zwart haar en ik wilde het licht bruine lokken geven. het het al met haarmousse en foodcollors geprobeerd en met conditioner en niks hiep
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing