Geeft achterwielaandrijving een verhoogd risico op schade?
http://bit.ly/VbcRvx
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
http://bit.ly/VbcRvx
Bij aankoop van een occasion Peugeot 307 SW, was de afspraak dat winterbanden geleverd worden waarop ik 2 winters zou kunnen rijden. Bij het ophalen van de auto blijken banden voor 7 mm en achter 5.3 mm profiel te hebben. Is vooral die 5.3 mm genoeg om de overeengekomen 2 winters mee te kunnen rijden ? ( zo'n 9000 km per winter )
Toegevoegd na 2 minuten:
de ondergrens voor het effect van een winterband is 4 mm profiel
ik wil graag de baby en de hond vervoeren op de achterbank, de kinderwagen zou de hele kofferbak vullen dus hond wil ik op achterbank hebben, is er iets wat ik tussen hun in kan zetten(bv.een schot)? of hangen (zoals een net)? of iets ? iemand ideeën?
Motormanagement brand af en toe, uit laten lezen en bleek de EGR klep te zijn.
Kan een defect aan de EGR klep overmatog roken van de auto veroorzaken?
Vooral bij weg rijden en schakelen en hoge toeren?
Als je een auto koopt bij een dealer en alles is rond is het dan mogelijk dat er een auto aangekocht is zonder deel 3 waardoor de levering vertraging op loopt?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing