wat is droog ijs?
ik heb van verschillende kanten al een paar keer de term 'droog ijs' voorbij zien komen.
wat is dit nu precies?
(het staat bij Ruimtevaart&sterrenkunde omdat ik het elke keer heb gehoord in verband met iets in de ruimte)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Astronomie. Vragen over aardrijkskunde, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb van verschillende kanten al een paar keer de term 'droog ijs' voorbij zien komen.
wat is dit nu precies?
(het staat bij Ruimtevaart&sterrenkunde omdat ik het elke keer heb gehoord in verband met iets in de ruimte)
en dan als extra vraagje, wat zou er gebeuren als je naar boven of naar onderen zou vliegen? is daar gewoon niets?
waar kunnen de ringen van planeten allemaal uit bestaan.
dit hoeft dus niet alleen in de ringen van de planeten in ons zonnestelsel te zitten, maar ik bedoel ook wat zou kunnen.
welke zijn er allemaal al,
en welke zouden er misschien kunnen?
bij de LHC in genéve, kunne met een experiment kleine zwarte gaten ontstaan.
Die zo klein zijn dat ze vanzelf weer oplossen.
en hoever zou de afstand tussen die twee zijn ander formaat mag ook
evenals andere voorbeelden ik ben nieuwsgierig naar alle planeten en de zon in ons zonnestelsel ik kom er rekenen niet (nooit goed in wiskunde geweest)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing