Wat is een normale hartslag van een meisje van 16?
Ik heb het verschillen van 80 tot 100 slagen per minuut
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb het verschillen van 80 tot 100 slagen per minuut
Vandaag ben ik bij een opticien geweest om mijn ogen op te meten omdat ik een speciale bril krijg welke ik in mijn werkhelm kan dragen.
Een eerdere opticien heeft (voor mijn huidige bril) een verkeerde oogmeting gedaan waardoor ik eerder al in het oogziekenhuis kwam met erge hoofdpijnklachten en dubbel zien.
Daar werd de meetfout opgemerkt.
Ik ben echter nog niet teruggeweest om mijn bril te laten aanpassen.
De meting van vandaag bleek weer anders te zijn maar deze opticien zei dat zij de meetgegevens niet mocht meegeven van haar baas..
Het lijkt mij dat ik toch recht heb deze gegevens te krijgen, het betreft immers mijn ogen..
Ik wil de brilglazen van mijn huidige bril laten vervangen maar weet nog niet of ik dat bij deze opticien wil laten doen.
Ik ben dus bij deze opticien terecht gekomen omdat hij een contract met mijn werkgever heeft over de glazen in mijn helm.
Ik gebruik gemiddeld 12x per maand 100mg sumatriptan om te kunnen blijven functioneren. Ik wil daar graag van af. Dus wat kan ik tegen de migraine aanvallen verder doen.
Je ziet het terug in cosmetica (bijv. serums), maar waar komt het vandaan? Een paar geven aan plantaardig te zijn, maar de meeste? Komt het uit dieren?
Toegevoegd na 2 uur:
Kan het van plantaardige afkomst zijn en dezelfde werking hebben als van dierlijk?
Ik heb specifiek over de huisartsen in België. Mogen zij kleinere operaties doen? Ik bedoel daarmee het weghalen van onschuldige kleinere pigmentvlekjes of het doen van een sterilisatie bij de man of iets dergelijks.
Toegevoegd na 23 uur:
PAS OP: sterilisatie van de man is wel een kleine ingreep die hooguit een half uurtje in beslag neemt. Aan de reacties hieronder die dit al dan niet tegenspreken weet ik of je al dan niet gokt of over kennis van zaken beschikt. Maar mijn vraag gaat niet enkel over sterilisatie maar over kleine heelkunde in het algemeen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing