helpt antibiotica tegen keelontsteking?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Bijvoorbeeld als er iemand is overleden of gaat overlijden. Dan huilt bijvoorbeeld mijn zusje en dan begin ik ook gelijk, terwijl ik niet zou huilen als zij ook niet zou huilen.
Ik ben doodsbang voor de tandarts, het is zo erg dat ik ziek word van de stress als de datum van een tandartsafspraak dichterbij komt. Sinds een paar jaar ga ik niet meer naar de tandarts omdat het niet meer verplicht is na je 18de. Ik heb een gaatje in een kies maar ik merk er niets van qua gevoeligheid of het groter worden. Ik ging me dus de bovenstaande vraag afvragen. Bij voorbaat dank voor het antwoord!
ik ben onlangs ontmaagd en heb dit 3 keer zonder bescherming gedaan. dit was 5 weken geleden en ben sinds 7 weken niet meer ongesteld geworden. heb wel zwangerschapstest genomen (negatief) en de morning after pill. Ik heb nu ook sinds een aantal dagen gevoelige borsten. aan 1 borst voelt de zijkant aan als een blauwe plek en aan de andere borst zit er een beweegbare gevoelige knobbel. heeft de morning after pill misschien hier iets mee te maken? is het nodig om naar de dokter te gaan of hebben jullie misschien enig idee wat dit zou kunnen zijn.
Sinds enkele jaren gebruik ik de angstremmer Xanax (Alprazolam) na constante hyperventilatie, angst- en paniekaanvallen. Dit in een ontzettend moeilijke en turbulente fase in mijn leven, waar ik niet verder op in zal gaan.
Ik gebruik 2x daags 1 mg en hebben me ontzettend goed geholpen bij mijn angst- en paniekaanvallen. Ook de onrust in mijn lijf verdween door dit medicijn vrijwel meteen.
Momenteel is de 'rust' enigszins teruggekeerd in mijn leven en wil ik graag van deze angstremmer af. Doch heb ik gemerkt dat de onrust in mijn lijf weer toeneemt als ik bewust wel eens een pilletje oversla om er langzamerhand tóch van af te kunnen komen.
Mijn huisarts geeft aan dat Xanax, in zoverre niet schadelijk of verslavend is, dat hij me adviseert om deze toch gewoon te blijven gebruiken, als ik me daar prettiger bij voel.
Toch zou ik er graag van af willen maar ben bang dat dit me niet lukt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing