Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat te doen tegen pijn aan de voet door platvoeten?

Hey,

Vroeger droeg ik steunzolen maar m'n voeten zijn na die jaren ook wat gegroeit waardoor de steunzolen te klein waren.

Ik werk 6 dagen per week in de horeca voor deze zomervakantie. Zit nu aan week 2 en sinds vandaag heb ik aan de binnenkant van mijn voet op de voetzool erg veel pijn als ik erop loop. Het lijkt wel of een pees verrokken is ofzo.

Ik draag gewone Asics schoenen tijdens het werken en die hebben al een niet al te goede ondersteuning v/d voet tijdens het werken. M'n vader zegt dat het komt door platvoeten maar als ik naar de dokter ga moet ik wss weken wachten eer zo'n steunzool op maat is aangemaakt, en die tijd heb ik niet (Vakantiejob loopt tot 21 augustus).

Is er een tijdelijk middel om de pijn hiervoor te verzachten? Ik zat al te denken aan zakdoekjes in m'n schoenen te stoppen die de binnenkant van de voetzool moeten 'ondersteunen' of zal dit niets helpen?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Hoe bestrijd ik de kramp boven mijn beide knieholtes?

Sinds 2 dagen heb ik heel regelmatig kramp net boven mijn knieholtes, jawel beide benen. De momenten dat ik geen kramp heb, voel ik de hele tijd op diezelfde plekken dat er ieder moment kramp in kan springen. Ook een vrij vervelend, en ook wel pijnlijk gevoel. Wat kan ik tegen deze kramp en het gevoel van de opkomende kramp doen?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing