Komt pdd-nos voor in japan?
graag bron bij vermelden
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
graag bron bij vermelden
Ik ben doof geboren en mijn gehoor is buiten de baarmoeder toch ontwikkeld. De plannen om naar de dovenschool te gaan waren al gemaakt maar op mijn tweede zei ik ineens "papa" wat uiteraard betekend dat ik toch kon horen. Ik probeer al een tijdje hier wat meer informatie over te vinden maar helaas zonder succes. Wie kan mij helpen aan meer informatie?
Kan je met ballet maandverband in en lek je dan niet snel door of zie je het door je strakke balletpakje en broekje?
graag bron bij vermelden
Vanmiddag ben ik een lekker eindje gaan hardlopen, daarvoor nog even mijn benen bijgewerkt met een scheermesje (blote benen onder mijn broek uit), nu snijd ik mezelf 9/10 keer met scheren en prikt het sowieso (misschien kleine snijwondjes waar geen bloed uit komt).
Toen ik ging hardlopen ben ik door een natuurgebied gewandeld. Het was erg drasserig (modder) en er lopen daar ook dieren los (koeien ofzo). Nu kan het zijn dat ik, behalve in de modder, ook in de uitwerpselen van die dieren ben gaan staan. Toen ik het gebied uit was, bleek ik nogal veel vuil op mijn benen te hebben gekregen.
Ik ben nu een paar dagen 19, werkt mijn tetanusinjectie nog? En zo nee: is het nodig om een nieuwe te halen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing