De beste neurochirug in belgie?
Ik wil graag weten wie de beste neurochirug is in Belgie.
Dit omdat het hier gaat om een zeer moeilijke operatie in de rug, die veel risico's bevat.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil graag weten wie de beste neurochirug is in Belgie.
Dit omdat het hier gaat om een zeer moeilijke operatie in de rug, die veel risico's bevat.
Rode plek na griepprik
Lijkt op uitslag, ongeveer 5 cm om de injectie ronde oppervlakte.
Is ook gevoelig en pijnlijk.
Nooit eerder gehad naar griepprik.
Gisteren gehad.
Wat te doen?
Wat is het?
Ongeveer een jaar geleden heb ik mijn verstandskies laten trekken. Sinds dien ben ik DOODS benauwd voor het trekken. Ze waren erg aardig, maar mijn wortels groeien krom, dus echt lekker ging het niet. Ik begin weer last van mijn kaak te krijgen en mijn kies ligt ook nog horizontaal. Ik lig er echt wakker van, ik ben zo ontzettend bang. Ik durf echt niet meer. Ik ben niet bang voor de tandarts, maar ik kan niet tegen de spuitjes en snijden enzo. Heeft er iemand misschien tips? Dan kan ik van de pijn af in mijn kaak. Alvast heel erg bedankt!!
Mijn man gebruikt het nu al 8 jaar.. En ik vind het echt niet leuk en ik maak me voortdurend zorgen.. hij loopt wel bij hele goede coaches die ook wereldkampioenen zijn geweest enzo (dus het is geen spul uit Polen ofzo), dus dat scheelt alweer, hij houdt zich ook aan die doseringen!
Maar waarom is er nooit onderzoek gedaan naar gevolgen van anabolen op lange termijn? Ze zouden toch zo Phill Heath of andere Mr Olympia's kunnen vragen/onderzoeken (ik bedoel iedereen weet toch dat hun eraan zitten..)
Toegevoegd na 4 minuten:
Mijn man zegt de hele tijd dat alcohol en roken meer gevolgen hebben dan wat hij doet. En hij eet er natuurlijk super gezond bij. (Dus in die zin ben ik slechter dan mijn man, klopt dat of zegt die dat alleen maar om zichzelf in te dekken?)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing