Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik mijn pesters weer onder ogen durven komen?

Ik ben een tijdje gepest en buitengesloten geweest. Niet als kind maar als volwassene. Met name 1 vent was er echt op uit om me zo hard mogelijk te kwetsen en buiten te sluiten (de "leider" van het groepje). Hij deed dit ook publiekelijk. Zijn woorden kunnen echt heel kwetsend zijn. Voor hem ben ik het bangst. Het probleem is dat dit groepje nogal groot is, en ze gaan vaak stappen in gelegenheden waar ik altijd graag kwam. Ik durf nu al jaren niet meer uit te gaan. Ik wil weer plezier maken en andere mensen ontmoeten, want toendertijd ben ik verhuisd vanwege het pesten.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Psyche

mijn vriendin heeft anorexia en ze vertrouwd niemand meer wat moet ik doen ?

mijn vriendin is sinds een paar weken gestopt met eten, vorig jaar had ze dit probleem ook al en is ze geholpen door een psychiater maar na een tijdje wou ze niet meer geholpen worden dus heeft ze haar ouders , haar vrienden en de psychiater voorgelogen door te zeggen dat het over was, maar dat was het niet. nu is haar eetprobleem erger geworden, ze wil laxeerpillen gaan gebruiken. Ze heeft al haar moed bij elkaar geraapt en het tegen haar ouders gezegd, maar die geloven haar niet. Die zeggen dat ze gewoon aandacht wil, maar dat is niet zo. Ze luistert nu ook niet meer naar mij en mijn andere vrienden, als dit zo doorgaat overleeft ze dit niet .Wat moet ik doen ?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing