Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat werkt goed om de libido van de vrouw te verhogen?

Ik ben inmiddels al bijna 10 jaar samen met mijn vriendin maar ik merk dat ons sexleven langzaam maar zeker steeds verder achteruit gaat.
ze heeft eigenlijk nooit zin in sex, en alleen als we samen naar porno kijken, dan krijgt ze met veel pijn en moeite wel een keer zin.
Ook aan haar zitten zit er niet meer in. Haar borsten zijn echt een verboden zone en haar kont mag ik ook al steeds minder aan zitten.
Ook tegen elkaar aanliggen in bed kost al veel moeite, dat zou pijn doen.
Ik mag haar wel masseren maar ze zorgt er wel voor dat ik absoluut niets kan zien doordat ze bv. een deken voor zich houd.

Wat kan ik doen om haar weer wat "actiever" te krijgen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

wat heb je als je je na een operatie enorm beroerd voelt en er in je bloed niets gevonden word?

verleden week geopereerd, algehele narcose, dinsdag naar huis, donderdag flauwgevallen en sindsdien beroerd:misselijk, geen smaak en eetlust, hoofdpijn, duizelig, moe, trillerig. maandag bloed geprikt en geen afwijkingen gevonden, ik ben dus gezond zegt men, maar zo voel ik mij niet. wie heeft dit ook ervaren?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing