wat kan er gebeuren als je bloedsuikerspiegel hoger is dan 26 mmol?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Het valt me op dat als ik handschoenen draag mijn handen niet warm blijven/zijn. Trek ik mijn vingers eruit en vouw ze in mijn handpalm als ik handschoen nog aan heb worden ze wel warm. Handschoenen niet te strak en heb het bij verschillende handschoenen.
Toegevoegd na 1 uur:
Bedankt voor de reacties!
Ik weet niet waar mijn angst vandaan komt, ben altijd al bang voor katten geweest maar hoe ouder ik wordt (ben nu 57) hoe erger het wordt. Het bepaald negatief mijn sociale leven en ik wil er dolgraag vanaf. Durf niet eens meer naar Griekenland vanwege al die loslopende katten.
Toegevoegd na 6 dagen:
x
Ik heb nu voor langere tijd een medicijn voorgeschreven gekregen die als mogelijke bijwerking heeft dat het de kans op cariës (gaatjes) vergroot.
Ben ik verplicht dit aan mijn tandarts te melden?
Hallo iedereen,
Ik ben een jongen van 15 jaar en 7maanden.
ik ben 168cm en heb sinds een paar weken hevige samentrekkingen in mijn knieën maar de meeste pijn zit in mijn rechter knie en ik heb een beetje last van mijn enkels. Dus ik denk dat dit groeipijn is maar wanneer groei ik dan?
Ik heb het al 2 weken en een paar dagen geleden was het echt erg, maar ik ben niet geroeid..
Is het soms zo dat je groeipijn krijgt en dat je na een paar weken pas gaat groeien?
Ouders lengte: Vader: 171cm
Moeder: 164cm
BVD!
Toegevoegd na 1 minuut:
Bij dat je pas na een paar weken gaat groeien bedoel ik na een paar weken na de hevige groeipijn.
Toegevoegd na 21 minuten:
Misschien hebben jullie hier iets aan:
Ik heb vooral last achter en naast mijn knieschijf, volgens mij is dat kraakbeen.. hoop dat jullie hier iets mee kunnen .
Toegevoegd na 1 uur:
Bij dat plaatje heb ik zo ongeveer aangegeven waar ik last heb. De X heb ik het hardst last, de x en x ietsjes minder op dit moment.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing