Als je rond je 30e te horen krijgt dat je rugslijtage hebt wat kun je dan wel\niet doen ook wat betreft werk?
Mag of kan je sommige werkzaamheden misschien beter niet meer doe en welke banen bv ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Mag of kan je sommige werkzaamheden misschien beter niet meer doe en welke banen bv ?
Ik weet dat het erg is en dat ik het sowieso niet zou moeten doen.
als je de kist op zijn kop in het water doen, en bijv. je hoofd er in doet, voor hoelang kan je dan onder water ademen als de inhoud van de bak 30 liter is?
Toegevoegd na 45 seconden:
en dan niet speciale zuurstof maar gewone allerdaagse lucht...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing