ik voel de baby niet meer ?
Ik ben nu 27 weken zwanger maar voel al een dag en een paar uur de baby niet meer..
Is dat normaal?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Zwangerschap. Vragen over kinderen en ouderschap en opvoeding vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben nu 27 weken zwanger maar voel al een dag en een paar uur de baby niet meer..
Is dat normaal?
eergisteren sex gehad en toen gisteren dus de morning after.. diezelfde avond hadden we te veel gedronken dus stom dat we het niet veilig hebben gedaan.. maar nu kan ik nergens vinden of ze nu nog steeds 'beschermd' is tegen de mogelijke zwangerschap. ze moet ook vandaag of morgen ongesteld worden en ze slikt dus een week de pil niet.. alvast bedankt
Vroeger hoorde je daar nooit iemand over!
ik ben nu 18 jaar en ben dol op kinderen. de laatste paar maanden denk ik er heel erg aan om een kindje te willen..
ik droom er zelfs over dat ik zwanger ben enzo.
wat zijn de voor en nadelen om nu al een kind te nemen?
(ik heb wel een vast vriend die het ook wilt)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing