mag je feta kaas eten als je zwanger ben ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Zwangerschap. Vragen over kinderen en ouderschap en opvoeding vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ben nu 8 weken zwanger en heb met week 6 en bloeding gehad de echo zagen we een leeg vruchtzakje dus een week later weer een echo en het was gegroeid maar nog geen hart actie
dus heb morgen weer een echo om te koijken of er nu hart actie zou zijn
maar nu weer bloed verlies 2 dagen al mar geen kramp oid
is er nog hoop ?
ik ben gisteren beetje ongesteld geworden(normaal veel erger/meer), we zijn bezig om een kindje te krijgen, hoewel ik veel dikker ben geworden, borsten zijn gegroeid, veel sneller moe, meer emotioneel.
ben ik toch gisteren ongesteld geworden,en tis nu al weer over na 1 dag.
kan ik dan toch nog zwanger zijn? want normaal word ik nooit dikker of 1 van de bovenstaande symptonen.
wie kan mij helpen want pas was ik wel zwanger en is het toen verkeerd gegaan.
Ik slik mijn pil met thee, omdat ik hem anders niet weg krijg.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing