Wie weet de naam van dit plantje?
Ik heb dit plantje tijdens een Fair op Paleis Het Loo in Apeldoorn gezien maar weet de naam niet.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb dit plantje tijdens een Fair op Paleis Het Loo in Apeldoorn gezien maar weet de naam niet.
Volgens mij heb ik meeldauw op mijn aardbeien want er zitten witte wollige laagjes op. Kan ik deze nog wassen en eten of is dat gevaarlijk? En wat kan ik er tegen doen behalve gif spuiten?
Vreemde vraag van iemand die zelf jarenlang in de snijbloemen heeft gewerkt en veel soorten kent uit haar hoofd, maar ben van deze de naam kwijt... en kan er maar niet op komen!
Wat ik weet: het is een bloem die net als de tulp snel groeit als ie in het water staat, ruikt niet sterk, en zijn er in verschillende kleuren.
Ze worden meestal verkocht per 10.
Momenteel gebruik ik gewoon m'n stopcontact om m'n watervaten van 1000 ltr te vullen en het peil van een zwemvijver die niet helemaal waterproof is aan te vullen, maar aangezien die pomp nu zowat hele de dag aan staat leek een zonnepaneel me wel wat.
Toegevoegd na 7 minuten:
Dompelpomp van 220V
Wij hebben een klein budget, onder de 50 euro.
Die 50 euro bestaat dan uit parasol en een losse parasolvoet.
Weet iemand waar ik dus een goedkope parasol kan vinden ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing