Hoe komt het dat bij chrysanten takjes met bloemen omknakken of gaan hangen?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Ik liep met mijn hond bij een beekje en er kwam een op het eerst ogende grote insect aangevlogen, hij dook vervolgens een seconde of twee wat astruiken aan de kant van het water in en vloog toen op een meter of twee voorbij en zag een helder blauwe reflectie op de rug. De vleugels sloegen heel erg snel, in verglijking met een kolibrie en was ongeveer zo groot als mijn hand. Het had ook iets wits in zijn bek.
We hebben een huis gekocht met mooie tuin, daar stond in het eerste jaar dit boompje in bloei. Ik heb hem drastisch gesnoeid (wat waarschijnlijk niet had gemoeten) en nu krijg ik elk jaar maar een enkel bloempje. Hoe heet het en dan weet ik ook hoe ik hem moet behandelen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing