Mag je een blusdeken wassen?
gaat de werking dan niet verloren?
en gaan roetvlekken er uberhaupt uit
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
gaat de werking dan niet verloren?
en gaan roetvlekken er uberhaupt uit
Heel vreemd, was hoort toch lekker fris te ruiken na een goede wasbeurt? Nou, onze was niet hoor! Het is echt van de laatste tijd, misschien is onze was machine oud? Hij is 7 jaar oud en het is een wirhlpool, was een hele dure wasmachine!
Toegevoegd na 3 minuten:
we hebben een stenen vloer.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing