Wie weet hoe je spochtvlekken uit kleding kan verwijderen? Ook wel "het weer"genoemd.?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
t.o.v. het zeepblokje rechtstreeks in de vaatwasser gooien/ dan wel in het bakje doen? Waarom dat bakje ?
We hebben ook de spoelarmen gecontroleerd of de gaatjes verstopt zaten en of er iets groots het draaien blokkeert. We komen er niet achter.
Ik heb twee shirts gekocht,maar helaas vielen de shirts veels te groot uit.
Ruilen kan niet want ik heb ze via marktplaats van iemand overgekocht.
Ik vind het erg jammer dat ze te groot zijn want ik heb ze voor mijn werk gekocht.
Kan ik shirts kleiner (laten) maken?
Of zouden ze in de was nog krimpen,bijvoorbeeld als ik ze te heet was?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing