Ik heb de kinderwagen in een vochtige schuur gezet helaas zitten er nu vochtvlekjes (zwarte vlekjes) in de stof. Hoe kan ik dit schoonmaken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ze zijn muf geworden in de berging
Op onze douchecabine zitten op het aluminium gedeelte schimmels, hoe kan ik dit het beste schoonmaken?
In veel gemeenten is volgens een z.g. (APV) Algemene Plaatselijke Verordening, dit verplicht gesteld....
Waar komt al dat stof in huis vandaan en hoe kom ik er van af?
Heb het idee dat ik met stofzuiger, stofdoek en plumeau meer stof verplaats dan wegwerk.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing