Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Lichtschakelaar kapot of iets anders?

In de badkamer hangt een lichtschakelaar met een trekkoord.
Een keer trekken lijkt vanaf heden niet meer voldoende om het licht in de badkamer in te schakelen. Er moet twee of meerdere keren getrokken worden. Wat opvalt is dat de lichtintensiteit niet altijd gelijk lijkt te zijn; soms lijkt het minder fel te zijn.

Ligt het probleem bij de lichtschakelaar of iets anders? En kan dit voor gevaarlijke situaties zorgen?

Bedankt!
Toevoeging:
Bij het inschakelen lijkt het licht met schokken aan te gaan/d.w.z. te knipperen. Na kort knipperen is het aan zonder problemen.
Toevoeging 2:
Dit is een huurhuis inderdaad, maar dingen zoals deze vallen onder eigen beheer.

Verwijderde gebruiker
2 jaar geleden

Zorgt mos in de dakgoot altijd voor verstopping? Of kan dit nog vanzelf afgevoerd worden?

Er liggen wat klompen mos op mijn hellend dak. Door de zware regenval van afgelopen dagen zijn deze aan het zakken. Geheid dat die in de dakgoot gaan komen een dezer dagen. Ik vraag me af of deze bij harde regenval dan ook door de regenpijp zullen spoelen (en bv kleiner worden door nattigheid waardoor dit makkelijker gaat). Aan dit deel van de regenpijp kom ik nl niet aan ivm de hoogte en gevaarlijke setting.

Ik heb wel in de agenda staan om na de winter een dakdekker te laten komen voor het schoonmaken van de goten. Dit is ongeveer 2 jaar geleden ook gebeurd. De hoeveelheid mos viel toen nog mee.

Hoe verwijder (voorzichtig) ik de achterwand van mijn keuken?

Ik wil graag de kunststof achterwand van mijn keuken verwijderen. De keuken zat er al in toen wij onze woning kochten en wij vinden hem te dik/niet mooi en willen hem vervangen met wat anders.

Wij vermoeden dat de wand is vastgekit aan de muur. Aan de andere kant van die muur zit echter onze vernieuwde badkamer, het is dus heel belangrijk dat wij de achterwand verwijderen zonder de muur of andere kastjes etc te beschadigen.

Uiteraard heb ik geen verstand van hoe we dit het beste kunnen doen dus vandaar de vraag. We zaten zelf te denken om te proberen er met een plamuur mes tussen te komen of iets dergelijks.

Hopelijk heeft hier iemand de gouden tip :)

Verwijderde gebruiker
2 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing