Kan ik blijven wonen in het huis van mijn moeder?
Ik verzorg mijn moeder en sta bij haar ingeschreven. Kan ik bij overlijden van mijn moeder blijven wonen in haar huis? Zo niet, wat moet ik doen om in de woning te blijven wonen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Ik verzorg mijn moeder en sta bij haar ingeschreven. Kan ik bij overlijden van mijn moeder blijven wonen in haar huis? Zo niet, wat moet ik doen om in de woning te blijven wonen?
Wie kan mij vertellen of er vanuit onze meterkast een (extra) groep gemaakt kan worden om een inductiekookplaat aan te sluiten? Ik heb begrepen dat we een best oude meterkast hebben en we gaan de keuken verbouwen, waarbij we graag een inductieplaat wensen. Op de foto's vind je onze meterkast (ik hoop dat alles er voldoende duidelijk op staat).
Hallo allemaal,
Ik huur een vrije sector huurwoning en constateerde onlangs dat er een scheur zit in één van de ruiten in ons huis. Het gaat om de buitenruit van een dubbelglas raam. Op dit raam staat overdag volop de zon en we hebben dan ook sterk, heel sterk het vermoeden dat de scheur is ontstaan door de warmte binnen in de ruit (ruit voelde ook erg heet aan).
Er zijn geen tekenen van een impact of iets dergelijks (dat hadden we anders ook wel gehoord want we waren thuis). Deze scheur is niet te missen en is ontstaan toen we thuis waren.
Wij hebben -geen- glasverzekering op het huis. Ik heb de woningbouwvereniging gebeld (Stienstra) en zij geven aan dat we het via de glasverzekering moeten doen, hoewel er dit in het contract staat: zie foto's in bijlage. Wie zal dit moeten gaan regelen? Ik of de verhuurder?
Ik ben alleenstaande moeder met 2 kinderen, jongste is bijna 4 en heeft autisme.
Mijn onderburen hebben last van hem omdat hij af en toe wilt renen, springen of dansen... hij ziet op school 3x per week tot 15:30 en slaapt om 19:30. Weekenden proberen we weg bij vrienden blijven om te overlast te vermijden... maar nu ze draait ons om op straat te zetten (woningbouw) ... ze hebben eerst mij gezegd dat mijn ondervloer niet goed was... dus woonkamer en hang heb ik vervangen ( we leven bijna niet in de slaapkamer). Vandaag waren ze hier in mijn huis zonder afspraak, en zeide dat ik moet ook de slaapkamers doen... en toch geven ze niet zeker dat wij niet op straat worden gezet en ik moet mijn kind rustig houden.....
Ik weet niet meer wat ik hier kan doen... kan iemand aub ons helpen met een advies??? Kunnen ze echt obs op straat zetten???
Ik heb 2 bakjes op de vensterbank staan met water om te verdampen. Er zit nu kraanwater in met gevolg dat er tamelijk veel kalkresten in het bakje achterblijven. Ik neem aan dat die kalk ook mee verdampt. Vandaar mijn vraag of bronwater een beter idee is om te gebruiken hiervoor.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing