Wat is er zo bijzonder aan de creme van La Mer?
Heel veel modellen gebruiken de creme. Kate Moss smeert haar hele lichaam ermee in en hij is peperduur. Wat maakt de creme zo speciaal?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Heel veel modellen gebruiken de creme. Kate Moss smeert haar hele lichaam ermee in en hij is peperduur. Wat maakt de creme zo speciaal?
Nagelharder helpt niet!
Ik ben een jongen en ik heb blond haar dat erg pluist, en het krult vanzelf. Welk model past het best bij mij? En hoe krijg ik eventueel die pluizing/krullen weg?
Ik ben opzoek naar een krultang, maar kan geen 1 goeie vinden. Ik heb zelf best zwaar haar dus ik heb echt een hele goeie nodig. Een vriendin van mij heeft een krultang van Remmington met stoom, die werkte best goed bij mij. Maar ik heb gehoord dat deze niet meer verkrijgbaar zijn. Dus ben op zoek naar een goede krultang waardoor je haar de hele dag wel gewoon nog mooi krullend blijft. Maakt niet uit hoe duur, maar aub alleen echt een goede krultang (voor best zwaar haar).
Ik heb best korte, donkere wimpers. Maar ik wil ze langer laten lijken met mascara. Alleen zie je de meeste mascara niet bij mij en blauw of zo vind ik lelijk. Wat moet ik op??
Ps: heeft iemand nog tips hoe je mascara het mooist en efficiënt kan aanbrengen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing