Wat is een goede waterproef mascara?
Ik zoek een goede waterproef mascara die bijna niet uitloopt met zwemmen en niet te duur is (zwart)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zoek een goede waterproef mascara die bijna niet uitloopt met zwemmen en niet te duur is (zwart)
Bij mijn linker voet dan.
Ik heb dus een leren armbandje dat ik altijd draag, ik kan hem niet zo gauw van mijn pols afhalen en als ik dat wel doe kan ik hem niet meer vast maken. Daardoor douch ik ook altijd met het armbandje om mijn pols, maar doordat het met water in contact komt gaat het heel erg stinken! Hoe kan dit en nog belangrijker, hoe kom ik hier vanaf, van die geur..
Ik vindt zwitsal zo lekker ruiken, dat ik nu ook de shampoo ervan heb gekocht, maar is dit slecht voor mijn haar?
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing