Deze site gaat over overmatige haargroei bij vrouwen, maar ik zie niet in dat het ook niet voor mannen zou gelden.
http://www.huidinfo.nl/hirsutis.html
Medicinale behandeling van hirsutisme is slechts bij een beperkte groep vrouwen aangewezen.
In deze geselecteerde groep kan een behandeling met anti-mannelijke hormonen zinvol zijn. Deze zogenaamde ‘antiandrogenen’ kunnen na 6-12 maanden een vermindering van de haargroei bewerkstelligen, alsmede een dunner worden van de haarstructuur. Bij een goed effect kan deze therapie, onder begeleiding van een medisch specialist, jaren worden voortgezet.
Diane-35 ®
Diane-35 is een anticonceptiepil die is samengesteld uit oestrogeen en het antiandrogeen cyproteronacetaat. Voor de indicatie van hirsutisme is, wanneer een anticonceptivum wordt voorgeschreven, dit het meest geschikt. Begeleiding van de behandeling dient bij voorkeur plaats te vinden door een medisch specialist.
Cyproteron (Androcur ®)
Aan de therapie met Diane-35, die al cyproteron bevat, kan cyproteron worden toegevoegd. Afhankelijk van de dosis dient de cyproteron de eerste 10 of 14 dagen van de cyclus samen met de Diane-35 te worden ingenomen. Ook deze combinatietherapie dient door een medisch specialist te worden begeleid.
Hier vind je alle methoden van ontharen, met uitleg:
http://www.huidinfo.nl/ontharen.html