kan je sneller wallen krijgen door bepaalde voeding?
ik heb al een tijdje last van wallen, een vriendin van mij zei dat dit ook door je eten kan komen, is dat zo? oplossingen voor wallen op goeievraag.nl helpen niet (komkommer op je oog, meer slapen env.) iemand nog ideeen?
Teveel drinken (alcohol) daar krijg ik wel eens wallen van. Dus een keertje wat meer drinken.
En het trekt gewoon weer weg.
Het is uiteindelijk vocht, dus je houdt daar vocht vast. Je zou wat zoutarmer kunnen eten. Kan je gerust doen ,zonder artsraadpleging, want zelfs als je zelf nergens zout in doet, krijg je nog voldoende binnen.
Idd geen/weinig alcohol drinken en veel water drinken en zorgen genoeg slaap. (zijn echt de grootste boosdoeners)
Zelf heb ik een stick als ik me niet aan deze regels kan houden die de wallen onzichtbaar maken deze gebruik ik samen met een getinte dagcreme , ga hiervoor voor advies naar een goede drogist.