Hoe kan je ergens allergisch voor zijn?
Ik ben bijvoorbeeld allergisch voor sommige parfum maar waarom?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben bijvoorbeeld allergisch voor sommige parfum maar waarom?
Ik draag vaak witte katoenen t-shirts, maar de meeste merken krimpen na het wassen, ongeacht of ze in de droger gaan of niet. Ze zijn daardoor vaak te kort.
Wie weet een merk t-shirts dat niet krimpt?
ik bijt altijd mijn lippen kapot en dan vooral me onderlip, ik trek het er ook met mijn vingers vanaf, maar ik wil hier echt vanaf komen want je ziet me lip helemaal kapot.
het is een gewoonte en tegen mezelf zeggen dat ik moet stoppen lukt niet want ik wil het tog doen.
iemand een idee waarmee ik van deze irritante gewoonte af kan komen?
Mijn dochter heeft van zichzelf licht bruin haar,dit zie je aan uitgroei.
Nu wilde ze vorig jaar eens een tint donkerder proberen,maar het vreemde is,dat de uitgroei donkerder is dan de rest van het haar,terwijl de gekozen haarkleur (middenbruin) donkerder was.
Bij de kapper al 2 x laten opnieuw doen,dus eigenlijk in haar eigen kleur,maar toch blijft de uitgroei donkerder,dus bovenop donkerder dan halverwege het haar,dit wordt roodbruin.
Ze wil gewoon graag haar eigen kleur krijgen,en ik weet dat dit moet groeien,maar haar haarlengte is nu 52 cm,dus duurt erg lang.
Ik heb zelf ook al 2 x geprobeert,maar toch blijft kruin donkerder dan rest van het haar,ook al is het eerst 3 weken egaal donker,ik laat de onderkant al extra intrekken,en gebruik 2 dozen.
Beetje warrig verhaal,hoop dat het gesnapt wordt,en iemand een oplossing weet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing