Wat is de juiste volgorde?
Ik gebruik eerst reinigingsmelk dan een tonic en dan dag- of nachtcreme.. Nu wil ik ook stomen en een scrub gebruiken.. Komt dat voor of na de tonic? En stoom ik voor of na het scrubben?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik gebruik eerst reinigingsmelk dan een tonic en dan dag- of nachtcreme.. Nu wil ik ook stomen en een scrub gebruiken.. Komt dat voor of na de tonic? En stoom ik voor of na het scrubben?
Goedkoop is onder de 10 euro!!
Bij sommige douches, en dan met name openbare(sportschool), kun je ineens jeuk op je armen krijgen van water. Hoe kan dat?
Gisteren mijn haar bruin geverfd, over mijn geblondeerde haar. Wilde een tintje donkerder. Maar nu in het daglicht zit er een hele groene waas over. Iemand enig idee hoe dit kan en hoe het op te lossen is?
Piercing
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing