word aardig grijs, weet iemand een goede shampoo dat het wat witter wordt?
wil het niet verven of spoelen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
wil het niet verven of spoelen.
Ik zoek een leuk topje voor dit rokje, ik zou graag een bron willen hebben en een plaatje!
De zomer is nog niet eens echt begonnen maar ik ben nu al erg bruin, als het zo doorgaat eindig ik 'verkoold' (wat tot nu toe bijna iedere zomer gebeurt). Ik word dus te snel bruin, wat niet zo heel erg is maar ik heb het liever niet. Maar ik wil niet gewoon binnen blijven, mar gewoon naar buiten gaan en van de zon genieten.
en dan zonder zonnenbank/zelfbruiners, gewoon natuurlijke middeltjes of tips of van die grootmoeder tips!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing