Wie kent het verhaal achter de 100m fietsen van de olympische spelen van 1908?
Er zou geen uitslag zijn omdat de deelnemers te langzaam zouden zijn geweest. Deze vraag kwam naar voren in het spel "weekend miljonairs"
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wielrennen. Vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal en wandelen en hardlopen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Er zou geen uitslag zijn omdat de deelnemers te langzaam zouden zijn geweest. Deze vraag kwam naar voren in het spel "weekend miljonairs"
Ik was bij een kringloopwinkel en daar hadden ze meerdere fiets-hometrainers, maar die waren allemaal erg vervelend om op te 'fietsen'.
Het is moeilijk te beschrijven. De zwaarte van de trapper is niet gedurende de hele slag even zwaar (zoals bij een echte fiets), maar is telkens heel zwaar en dan weer licht,
waardoor je telkens maar een halve slag per keer maakt.
Is dat bij alle fiets-hometrainers zo?
Of zijn deze allemaal versleten?
Of moeten ze gewoon weer ingewerkt of geolied worden?
Toegevoegd na 22 minuten:
Of komt dat doordat ze verkeerd afgesteld zijn? Zoja, wat moet je doen om ze weer goed af te stellen (als je geen handleiding hebt)?
In het wielrennen zie je dat ze alle mogelijke verbeteringen aanbrengen aan de fietsen om een fiets zo snel mogelijk te maken. Maar waarom voeren ze dan niet de veel interessantere verbetering door die een ligfietst biedt?
Mijn oom is een groot wielerliefhebber en hij grijpt nu mis op zondag .
Hij mist echt het veldrijden ..... iemand tips,nieuws of advies ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing