Hoelang krijg ik wia?
Ben van 6-8-1950 100% wia,,Wanneer gaat mij aow in?
en wordt mij wia tot aan mijn aow doorbetaald,,ivm wao-gat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ben van 6-8-1950 100% wia,,Wanneer gaat mij aow in?
en wordt mij wia tot aan mijn aow doorbetaald,,ivm wao-gat?
Terwijl ik in mijn auto voor de school wacht op mijn kind heeft een ouder zijn scooter achter mij op de openbare weg zijn scooter geparkeerd en is zijn kind gaan ophalen.
Niet wetend dat deze er stond, heb ik als altijd mijn achteruitkijk spiegel en binnenspiegel gekeken voor achteruit rij om uit te parkeren. En je raad het de scooter wordt aangereden en ik wordt aansprakelijk gesteld.
Mijn verzekering stelt de tegenpartij in het gelijk!
Klopt dit wel? Ik heb gelezen dat een scooter of fiets niet mag parkeren op de openbare parkeervlaken. Heeft de verzekering het fout, wat kan ik eraan doen?
Mvg.
Jay
Met mijn simpele telefoon neem ik wel eens wat op van de radio. Het wordt dan een keurig mp3 bestand.
Via de TV doe ik het wel eens met de Aldi DVD-maker, dit wordt een keurig mpg bestand.
In verband met wetgeving wil ik weten waar het onder valt.
Ik ben vergeten mijn auto opnieuw te schorsen, dus heb ik een boete gehad dat mijn auto als onverzekerd staat geregistreerd bij het WAM. Die boete is vrij hoog. Ik begreep dat je een betalings kan treffen met het CJIB.
Maar dit geld niet voor verkeersboetes.
Valt mijn boete onder een verkeersboete en kan ik een betalingsregeling treffen ? Hoe zit/werkt dit ?
Toegevoegd na 55 seconden:
In de titel ontbreekt "auto".
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing