Als je je Rijbewijs haalt via 2todrive op je 17'de jaar, Moet je dan na je 18'de opnieuw je theorie certificaat halen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ze is 'geflitst' om 15.23u en om 15.24u, beide keren met een snelheidsovertreding van 10km/h. Moet ze ze nu allebei betalen?
Toegevoegd na 52 minuten:
De overtreding is op dezelfde datum geconstateerd op een 50km-weg. Ze hebben 60km/h gemeten en na correctie was dat in beide gevallen 7km/h te hard.
Het is ongepast of zelfs verboden om zomaar foto's van iemand te nemen. Hoe zit dat (juridisch) wanneer iemand zich verkleed/geschminkt heeft? bv. als banaan of als Elvis Presley of zwarte piet?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing