Vraag over bedreiging, zie beschrijving.
Het AD meldt vandaag: Fer (speler van Feyenoord (red.)) vindt eigen rouwkaart in brievenbus. Nu wil hij aangifte gaan doen. Begrijpelijk, maar wat kan de politie met zoiets?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het AD meldt vandaag: Fer (speler van Feyenoord (red.)) vindt eigen rouwkaart in brievenbus. Nu wil hij aangifte gaan doen. Begrijpelijk, maar wat kan de politie met zoiets?
van de woningstichting moet je eruit zeggen ze, maar wat voor rechten heb je nadat je gepakt bent met een kleine hennepplantage, je zorgde niet voor overlast e.d., en je bent een nette huurder, tevens tapte je stroom legaal af. wat kan je eraan doen om toch in deze woning te blijven wonen?
Hallo Iedereen,
Ik zit al tijden met een probleem.
De achternaam die mijn vader draagt staat in het dorp waar ik woon als crimineel, en daar wil ik vanaf.
Hoe kan ik nu mijn achternaam wijzigen naar die van mijn moeder?
Waarschijnlijk zal mijn vader geen handtekening daarvoor zetten, maar volgens mij telt mijn handtekening alleen?
(De wet is aangepast, vandaar dat ik het hier vraag, dat weet ik allemaal niet.)
Ik ben 14 jaar, en mijn moeder is akkoord.
Groetjes,
Mike
Deze vraag stel ik n.a.v. een andere vraag over prikkeldraad in de tuin en persoonlijk schrok ik van sommige anrwoorden.
Toegevoegd na 1 uur:
Dit vraag ik niet voor mezelf, want ik geniet van iedere lach die ik hoor. En soms maken ze ook ruzie, maar dat is nodig om groot te groeien.
Alleen als volwassene moet je weleens wat bijsturen, maar hebben wij altijd gelijk?
Je kunt soms versteld staan wat die kleintjes allemaal bedenken.
Toegevoegd na 1 uur:
Ik zou echt niet willen dat een overheid zoiets ga bepalen, maar kwam bij die andere vraar wat vreemde antwoorden tegen, vandaar mijn vraag.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing