Wat zijn belangrijke lessen om tijdens je leven te leren ?
En wat is jouw eigen belangrijkste levensles geweest?
(Omdat mijn vorige vraag hierover blijkbaar niet GV-waardig genoeg was om te laten staan.. :( )
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Psychologie. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
En wat is jouw eigen belangrijkste levensles geweest?
(Omdat mijn vorige vraag hierover blijkbaar niet GV-waardig genoeg was om te laten staan.. :( )
Is zoiets te verklaren? Zo ja hoe verklaar je zoiets.
Wat was jouw raarste Déjàvu?
Of moet je je erbij neerleggen als je zo bent?
Vaak zeggen mensen ; " Geef het een plek" , maar zo gemakkelijk is dit nog niet. Waarom gaat daar een tijd overheen? Ondanks dat je het nog zo goed kan relativeren en accepteren, waarom gaat er dan toch zo'n lange tijd overheen voorda het pas echt over is. Hoe komt het dat we het niet in één keer een plek kunnen geven , kunnen accepteren en weer verder gaan?
Het lijkt voor jezelf alsof je alles heb geaccepteerd en je heb gerelativeerd je snapt het allemaal. Hoe komt het dan dat wij als mensen pas later daadwerkelijk alles hebben verwerkt?
Al heb je wel redelijk wat zelfvertrouwen, maar baal je toch zoveel van de fouten die je in je leven gemaakt hebt en zie je jezelf nog steeds grote dingen fout doen en verkeerde beslissingen maken, terwijl je weet dat dit eigenlijk niet nodig is.
Al weet je dat iedereen fouten maakt en dergelijke; als je dan alsnog een bepaalde afschuw voor je eigen gedrag krijgt en er erg naar verlangt om simpelweg maar vanzelf te kunnen weglopen...
Hoe kun je leren om toch weer van jezelf te kunnen gaan houden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing