Waarom plakken bolletjes piepschuim?
Je weet wel van verpakkingen. Als je het stuk breekt zit je hele huis onder. Waarom wordt het door alles om je heen aangetrokken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Je weet wel van verpakkingen. Als je het stuk breekt zit je hele huis onder. Waarom wordt het door alles om je heen aangetrokken?
om b.v. de opstap van een douchecel te markeren
Als ik een aansteker onder mijn elektrische vliegen mepper houd dan krijg ik vonkjes. nu ga ik ervan uit dat dat komt omdat vuur zou geleiden. maar.. hoe dan?
ik ben tevens muggen hater.
Toegevoegd na 1 week:
Wie heeft hier nu gelijk, ik heb nog wat meer tijd nodig.
Als een kleinste dingetje al bestaat. (je kan toch oneindig halveren?)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing