Als je in Nederland een tunnel recht naar beneden graaft tot aan de andere kant van de aarde. Waar kom je dan uit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Aardrijkskunde. Vragen over astrologie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
wiki duid het namelijk aan als een land. maar in dat geval snap ik niet dat engeland als land mee kan doen aan het wk voetbal. je kan toch geen land binnen een land zijn? je bent dan toch een provincie oid en kan dan niet als zodanig aan een landentoornooi deelnemen.
Wat is dan een 2e wereld land? Of en 1e wereld land?
ik weet dat het door de maan komt maar verder kom ik ook niet echt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing