Als zoetstoftabletjes oplossen in water komt er gas vrij in de vorm van belletjes (koolstofdioxide?)
Mijn vraag is, hoe slaat men deze koolstofdioxide in droge vorm op in deze tabletjes?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wetenschap. Specifieke vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de subcategorieën.
Mijn vraag is, hoe slaat men deze koolstofdioxide in droge vorm op in deze tabletjes?
Planten kunnen beginnen als piepklein zaadje die minder dan een milligram wegen. Toch verkrijgen ze in de loop van de jaren massa, met name bomen kunnen een grote massa verkrijgen.
De grond lijkt niet onder hun voeten te verdwijnen, waar komt de massa gegenereerd door planten en bomen vandaan?
Zo ja hoeveel, zo nee met welke marge?
Je zou op het eerste gezicht zeggen dat gezien de redelijk constante hoeveelheid water en de temperatuur de bewolking globaal gesproken altijd hetzelfde is. Maar is dat ook zo?
Stel dat bijv. nu ongeveer 10% van de aarde bewolkt is, zou er dan genoeg zeewater zijn om 100% van de aarde te bedekken? En hoe warm zou het dan moeten zijn?
Stel een gen wordt aan gezet, maar van dat gen wordt zoveel gevraagd dat het, zeg maar altijd bezig moet zijn. Is er dan een mechanisme waardoor dat gen zich kan verdubbelen, zodat de produktie verhoogt wordt?
Bij gebruik van Selsun (seleniumsulfide 25 mg/ml) moeten sieraden en ander metal van het lichaam verwijderd worden volgens de bijsluiter. Nu wil ik niet uitproberen wat er gebeurt maar ben wel nieuwsgierig waarom dit is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing