Hoe heet het taal/stijlbegrip dat de volgende situatie beschrijft: "hij zegt meestal rare dingen dus dan zal dit ook wel niet kloppen..."?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Bijvoorbeeld:
Een rare kerel is Jantje (de vriend van Pietje.)
Waar moet in deze zin dan de . staan?
Ik krijg vaak Engelstalige reclame van een yogacursus, waarbij men altijd eindigt met "ram ram" en nadien een naam. Ik vermoed dat het hier om een groet of een wens gaat, maar zou graag de juiste betekenis weten en van waar het komt.
Stel dat ik de lengte en gewicht van 1 persoon in 1 kolom wil zetten en je moet er een titel aan geven (liefst 1 woord) wat kan dit dan zijn.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing