komt het woord LOL van een afkorting?
bij woorden als brb en bew (be right back, ben er weer)
zijn deze van engelse/nederlandse afkortingen is dit ook zo bij het woord lol?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
bij woorden als brb en bew (be right back, ben er weer)
zijn deze van engelse/nederlandse afkortingen is dit ook zo bij het woord lol?
Kan het echt niet vinden online.
Dit is mijn laatste vraag voor vandaag, voor de mensen die daar intens gelukkig van worden.
Ofzoiets (er moet dus staan: Ik kom dan naar jou toe)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing