stel ik net een vraag en typ ik recht voor zijn raap. maar wat hebben rapen er mee te maken.?
ja zegt toch gewoon letterlijk ..hij is recht voor zijn aardappel?
kan iemand dit uitleggen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ja zegt toch gewoon letterlijk ..hij is recht voor zijn aardappel?
kan iemand dit uitleggen.
Dus hoe zou jij de noemer beledigen -zonder de Dikke van Dale over te nemen- omschrijven?
Dus hoe zou jij de noemer bedreigen -zonder de Dikke van Dale over te nemen- omschrijven?
Of is het gewoon historisch bepaald?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing