Wat is het gemiddeld netto salaris van een autotechnicus met apk papieren?
Wat is op dit moment het gemiddeld netto salaris van een autotechnicus met apk papieren? Zelf ben ik al 10 jaar in dienst van de zelfde baas
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wat is op dit moment het gemiddeld netto salaris van een autotechnicus met apk papieren? Zelf ben ik al 10 jaar in dienst van de zelfde baas
Ik werkte ergens, had een contract getekend maar na een maand met ruzie uit elkaar gegaan. Weet dus niet of hij mijn contract heeft opgezegd of niet. Er stonden ook een paar regels in als niet de kennis ergens anders gebruiken etc. Gelt dat ook als ik na een maand al ontslag genomen heb.
Hallo allemaal,
Ik heb een vraag, ik werk bij een bekende supermarkt en hier proberen op elke euro te letten. Omdat ik op een afdeling werk waar ze altijd op moeten hebben staan plannen zij mijn 8-1 in (5uur) en heb hier volgens de CAO supermarkt recht op 1 kwartier pauze. Echter wil de supermarkt nu dat ik een onbetaalde pauze van 1 keer 30 minuten extra neem, om uren te besparen. Mogen zij dit doen zonder mijn toestemming?
Alvast bedankt voor je antwoord!
Ik heb een vraag ik val onder de cao sociaal werk en heb een afstand van 30 km enkele reis naar het werk. Nu wordt er aangegeven dat er geen reiskosten vergoeding is en dat dit ook niet een onderdeel is van de cao. Ik heb eerder onder dezelfde cao wel reiskosten gekregen maar bij een andere werkgever. Klopt het dat er geen reiskosten hoeven worden te vergoed en dat dit alleen maar een optie is voor de werkgever?
Alvast bedankt.
Ik heb een baan in de horeca gevonden en de werkgever biedt een 0 uren contract aan. Nu vraag ik me af als corona weer heftiger wordt en horeca zaken moeten weer gaan sluiten. Wat zijn dan mijn rechten en vergoedingen als ik bijvoorbeeld maar voor 1 maand heb kunnen werken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing