Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Welke studies en beroepen zijn er mogelijk als je in een (handbewogen) rolstoel zit? Zou hier ook iets in de zorg bij kunnen zitten?

Mijn eerste idee is dat ik alleen computerwerk zou kunnen doen.
- Maar wat voor banen zijn er allemaal met een computer, dat zijn er natuurlijk al heel veel.
- En wat voor banen zouden er mogelijk zijn waarbij ik niet alleen maar achter een computer zit?
- Of welke combinaties zouden er zijn?
- Zou ik een opleiding verpleegkundige kunnen doen, maar dan een alternatieve of aangepaste stage?

Zo maar wat vragen van mijn kant.

Ik hoop op wat zinnige reacties!

Toegevoegd na 14 minuten:
Nog vergeten erbij te zetten. Ik wil het liefst mbo 4 of hbo gaan doen, omdat mbo 3 en lager weinig uitdagend zijn... Heb al diploma´s van SPW 3 en kraamverzorgende 3, maar dat was beiden niet echt wat. (toen zat ik nog niet in een rolstoel)

Toegevoegd na 1 week:
Ik ben er ongeveer uit, ik ga de opleiding doktersassistente doen! Bedankt voor jullie meedenken!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Mag je werkgever je loon stopzetten bij ziekte?

Gister heb ik me ziekgemeld na een consult bij de huisarts. Arts geeft aan minimaal 1 week rust te houden en daarna te bekijken hoe verder. Werkgever zegt dat ze ziekmelding niet geloven en dat ik gewoon niet wil werken. Uit boosheid gister de telefoon erop gegooid. Vanmorgen een aangetekende brief in mijn bus dat ze mijn geen ziekteverlof kunnen toekennen en dus mijn loon opschorten totdat ik op gesprek kom.

Mag dit?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

WW-uitkering gaat over naar ziektewet-uitkering, wanneer eerste betaling zietktewet? Is dat aansluitend op de laatste betaling van de WW-uitkering?

Ik vraag mij dus af.. Na de 13 weken ziek zijn tijdens een WW-uitkering, betaald de ZW automatisch meteen uit, of gaan daar weken overheen? Ook zou ik graag willen weten of ik wederom de toeslag dien aan te vragen. Bij voorbaat dank

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing