Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Bedrijf waar ik stage loop is verkocht en ben nu ineens niet werkzaam meer. Wat moet ik nu doen?

Hallo, vanochtend heeft mijn praktijkbegeleider aangegeven dat het bedrijf verkocht word en dat mijn stage beëindigd. Dit gebeurde allemaal in een periode van 30 min. Hij heeft aan het begin een contract ondertekent met de uren en werktijden. Wat nu? Moet ik een nieuwe stage plek vinden of is het nu klaar? Hij is wel bereid om alsnog alle uren af te tekenen.

Verwijderde gebruiker
3 jaar geleden

Kan ik op een bepaalde manier toch geneeskunde studeren?

Hoi!

ik zou graag geneeskunde willen studeren en dan daarna nog chirurgie willen doen.
Ik heb alleen het vakkenpakket E&M gekozen en zit nu in m'n eindexamenjaar van de havo.

Ik zag dat je wel de opleiding operatieassistent kan doen als een havo diploma hebt, daarom is dit voor mij denk ik een goede tussenoplossing, maar toch wil ik het liefste geneeskunde studeren.
Is er misschien iemand die een idee heeft hoe ik dit toch kan doen?

Ik leer graag dus dat moet geen probleem zijn.

Verwijderde gebruiker
3 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing