Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe voorkom ik een rolling shutter effect bij het filmen van strobe?

Nou heb ik laatst een aftermovie gemaakt voor een random feest. Hier werd heel erg veel gebruik gemaakt van een stroboscoop, bij het filmen van shots met de strobe aan krijg ik een rolling shutter (zie filmpje). Nu weet ik technisch dat dit te maken heeft met je sluitertijd, maar is er een manier dat ik dit kan vermijden?

Gebruikt in het filmpje: Nikon D7000 met 50mm ƒ/1.8 (1080p 24fps, sluitertijd 1/50, ISO 800 tot 1600, diafragma 1.8 tot 2.8)

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Camera's

Ik heb een vriezer en een wasdroger. Deze moeten op elkaar geplaatst worden. Is het beter om de vriezer op de droger te plaatsen of andersom?

Het oorspronkelijke idee was om de droger op de wasmachine te plaatsen en de vriezer er naast. Helaas is dit niet mogelijk en moeten de droger en de vriezer op elkaar. Wat is een beter idee. De vriezer bovenop de droger of de droger op de vriezer plaatsen? Graag ook uitleg waarom dit zo is.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Hoe kan het dat mijn 200 hertz tv hapert?

Ik heb een nieuwe tv gekocht, maar deze hapert. Vooral bij actiefilms, op momenten met veel actief, verloopt het beeld niet vloeiend. Het is een 40 inch philips.
De tv was niet heel goedkoop ofzo en ik heb goede ervaringen met Philips. Ik snap dus niet waarom deze tv zo tegen valt. Terwijl mijn vorige tv van filips ook zo groot was,

Toegevoegd na 5 uur:
Het is een philips 40pfk5109/12.
Iemand die mij kan vertellen of het nou echt komt doodat de 100 hertz zo laag is? Mijn vorige was ook een philips (wel lcd) met 10 hertz...

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

is het maken van video en fotos met een tablet veel beter dan dat ik dat doen met een smartfoon?

deze vraag stel ik omdat mijn videocamera versleten is, en ik tevens gebruik wil maken van een vertaalapp. met een tab kan ik niet mobiel bellen, met een smartfoon uiteraard wel...is de kwaliteit van video maken met een smartfoon idd zoveel minder dan met een tablet???...zodat om die reden een aanschaf van een tablet beter is???

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Camera's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing