kan ik een gasfles butaan of propaan gebruiken op een gaskachel?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil graag plopkappen laten bedrukken, maar het hoeven er niet veel te zijn (slechts een stuk of vijf). Op veel sites zie ik dat je bijvoorbeeld €450 betaald voor vijf bedrukte plopkappen. Nu vroeg ik me af waar ik een serie plopkappen kan laten bedrukken voor een goedkopere prijs.
Ik wil een nieuwe printer kopen, maar weet niet of dat ik beter een inktjet printer moet kopen (zoals HP Officejet) of een fotoprinter (zoals Canon Pixma).
Ik zal vooral dingen printen voor school (verslagen, tekst met afbeeldingen). Maar mijn hobby is ook grafisch ontwerp, dus redelijke kwaliteit afbeeldingen zou ik ook graag willen kunnen printen.
Ik hoop dat iemand zijn ervaringen kan delen, alvast bedankt!
Groet,
Ferron
Ik zit op het grensgebied van Markelo / Lopik. Radio 4 is vrij zwak en juist bij deze muziek is dan ruis soms erg hoorbaar. Ik wil deze ruis-frequentie wegfilteren. (Natuurlijk webradio of DAB kan ook. Maar over FM lijkt het allemaal nét wat lekkerder te klinken -Quad FM3 en FM4-)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing