Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

hoe snel laad mijn accu op?

Ik heb onlangs een op afstand bestuurbare monster truck gekocht.
ik ban wel benieuwd hoelang deze erover doet om volledig op te laden.
de accu die erin zit heeft een capaciteit van 1800 mAh.
de lader is een gewone lader die erbij geleverd werd, die doe ik een een normaal stopcontact.

ik vroeg me af wat normaal is want die van mij zit nu al bijna 1 dag aan de lader, leek me een beetje lang.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

welke is de beste Tamron SP AF 90mm F/2.8 Di MACRO 1:1 of toch de Tamron SP 90MM F/2.8 Di VC USD MACRO 1:1 als macrolens?

Goede dag iedereen,

na lang wikken en wegen en vragen zitten te stellen op onder andere deze site. Over een Macro lens voor mijn NIKON D3200
Heb ik uiteindelijk voor de Tamron 90mm gekozen. (Hopelijk een goede keus)

maar hier zijn nu 2 soorten in
+ Tamron SP AF 90mm F/2.8 Di MACRO 1:1 --> €389
+ Tamron SP 90MM F/2.8 Di VC USD MACRO 1:1 --> €492

maar is dit verschil het nu waard, het enigste verschil wat ik denk dat er is is de VC USD (de beeldstabilisator, als ik me niet zou vergissen)

Nu ik heb totaal geen ervaring met Tamron, ik heb 2 lenzen en deze zijn alle 2 van nikon zelf

het enigste probleem met mijn Nikon D3200 is dat ik geen motor heb, dus dit moet in mijn lens zitten. Is deze lens mogelijk hier op?

alvast bedankt

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Camera's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing